Piyano Kanun Keman HABABAM SINIFI En Güzel Yeşilçam Unutulmaz Sinema Nostalji Jenerik Müzik Şarkısı

0
1166

Genç Piyanist Güneş Yakartepe, Meşhur ” HABABAM SINIFI” Yerli Türk Sinema Film Ana Tema Müziğini Kuyruklu Piyano ile Çaldı.
Keman ve Kanun Piyaniste Eşlik Yaptı.
En Güzel Nostalji Yeşilçam Sinema Film Jenerik Müziklerimizi Enstrümantal Piyano ile Hiç Dinlediniz mi?
Konserde Klasik Batı Müziğinden Popüler Müziğe Kadar, Klasik Türk Musikisi, Osmanlı Musikisi, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Yeşilçam Film ve Yabancı Sinema Müzikleri, Pop Müzikleri Olmak Üzere Çok Geniş Bir Yelpazede Yaklaşık 1,5 Saatlik Bir Performans Hedeflenmiştir.
Güneş Yakartepe; Türk Sanat, Halk, Tasavvufi ve Klasik Müziği Eserlerini Piyano ile Çalma Fikri Nasıl Doğdu.
Mimar Sinan Devlet Konservatuvarında, Klasik Batı Müziği Piyano eğitimi alan Güneş Yakartepe, Türk Müziği Şarkı ve Türkülerimize ilgisi nedeniyle, 15 yaşında iken Türkiye’mizin Güzel Şarkı ve Türkülerimizi Piyanoya uyarlama hedef seçmiştir. Türkü ve Şarkılarımızın Piyano Düzenlemelerini yaparak notalarını yazmaya başlamıştır
Bu İlginç Program, Türkiye’de İlk Defa Bu Konserde Denenmiş Olup Seyirciden Çok Olumlu Tepkiler Almıştır.
Bu Sayede Konser Her Yaştan, Her Yöreden, Her Karakterden İzleyiciyi Kucaklamak fırsatı Doğmuştur. Böylece Repartuvar Salonun Tümüne Hitap Etme Şansı Yakalamıştır.
Akustik Piyano Her Telden Eserler Türküler ve Şarkılar Konseri. Piyano, Keman ve Kanun
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, 19 Yaş (2016) Konserleri
Her Telden Karışık Piyano Solo Konseri
Piyano: Genç Piyanist Güneş Yakartepe (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Piyano Bölümü)
Eleştiri ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyorum. Sevgi ve Saygılarımla…

HA BABAM SINIFI KONUSU VE FİLM MÜZİKLERİ BİLGİ

Unutulmaz Türk filmi Bizim Haylaz Sınıf tema müziğidir. Ayrıca, Komedi ve dram yüklü sahnelerinde kullanılmıştır.
Eserin sahibi filmin diğer müziklerini de besteleyen Melih Kibar’dır.
Harika Şarkı ve Yeşilçam Film Müzikleri İçin Besteler İçin Değerli Müzisyen Melih Kibar’a Çok Teşekkürler Ederiz..
HABABAM SINIFI Sinema Ana Jenerik ve Giriş Film Müziği Daha Önce de Benzer Film Müziklerini Yapan Melih Kibar Tarafından Hazırlanmıştır.
Melih Kibar Bestelerini Piyanoyla Çalmak Harika Bir Duygu. Süper Besteleri İçin Onu Çok Seviyorum. İyi ki Varsın. Bize Harika Besteler Armağan Ettin. Genç Piyanist Melih Kibar’a Sevgi ve Sayglarını Sunar.
Yeşilçam Filmleri onunla daha da unutulmaz ve güzel olmuştur.

HABABAM SINIFI FİLM KONUSU, BİLGİLERİ ve ÖZETİ

HABABAM Sinema Ana Jenerik ve Giriş Film Müziği Daha Önce de Unutulmaz Film Müziklerini Yapan Melih Kibar Tarafından Hazırlanmıştır.
Melih Kibar Bestelerini Piyano İle Çalmak Harika Bir Duygu. Süper Besteleri İçin Onu Çok Seviyorum. İyi ki Varsın. Bize Harika Besteler Armağan Ettin. Genç Piyanist Melih Kibar Abisine Sevgi ve Saygılarını Sunar.
Yeşilçam Filmleri Melih Kibar’la daha da Muhteşem, unutulmaz ve güzel olmuştur. Müziği ve Besteleri ile Türk Sinemasına değer Katmıştır. İyi ki Varsın ;
Hababam sınıfının ‘Güdük Necmi’si Halit Akçatepe yaşamını yitirdi.. Türk sinemasının efsane oyuncularından Halit Akçatepe dün İstanbul’da hayata gözlerini yumdu. Bir çok filmde rol oynayan usta oyuncu bir süredir devam eden rahatsızlığı sonucu dün hayatını kaybetti. Halit Akçatepe 79 yaşında vefat etmesinin ardından, sosyal medyada da Akçatepe’ye veda mesajları yağıyor. Kendisini rahmet anıyoruz

CEVAP VER