Genç Şair ve Bestekar 15 Temmuz, Şehitlerimiz, Bayrak Yeni Nota Kitabı Basıldı.

0
2064
ARKA KAPAK-
15 Temmuz Vatan Bayrak Şiirleri Şarkı Ağıt Türküsü Besteler Yeni Nota Kitabı Yeni Basıldı. Besteci şair Güneş Yakartepe ARKA KAPAK

Genç Şair ve Besteci, Şehit, Bayrak, Vatan, Millet, Devlet, Ülke,Yurt, Türkiye Şiir ve Bestelerim Yeni Şiir Nota Kitabı

15 Temmuz’u, şehitlerimizi, gazilerimizi ve O günleri unutmamak adına Devletimizin mücadelesini sonuna kadar destekliyoruz.  .

15 Temmuz darbe girişiminde ben de Ailemle birlikte vatanını seven her Türk vatandaşı gibi önce Güngören meydanı, sonra da havaalanında tehlikeyi  yaşadım. Sonrasında da Demokrasi Nöbetlerinde farklı meydanlarda yer aldım.

Bu olaydan tabii ki çok etkilendim. Tarih kitaplarından okumak farklı, ancak an be an bir darbeyi, ülkeme yönelik bir tehlikeyi görmek sarsıcıydı.

Bugün bir yandan PKK, bir yandan DAEŞ, bir yandan hala bitmemiş bir FETÖ hareketi, ülkemin enerjisini tüketiyor.

Dilerim ülkem bir daha böyle acı durumla karşı karşıya kalmaz. O gece kendini sokaklara atıp, demokrasiyi savunurken şehit olan kahramanlarımıza ve yaralı gazilerimize minnet borçluyuz.

Ben Ne Yapabilirim? Piyanist, Genç  Şair ve Besteci Olarak Ben Kültürel Alanda Katkı Sağlayabilirim?

 Bu Olayların Etkisiyle; 15 Temmuz, Şehitlerimiz, Vatan, Bayrak, Millet, Devlet, Birlik Üzerine Şiirler Yazdım ve Besteler Yaptım. Bunları da Kitap Olarak Bastım. 

Ekte Özgeçmişim yer almaktadır. 1997 doğumluyum, on yıldır akademik olarak konservatuvarda müzik eğitimim devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sanatçısı olarak konserler gerçekleştiriyorum. Beste ve piyano çalışmalarım devam ediyor. Benim çizgim Makamsal Türk, Osmanlı ve Tasaavuf müziğini KOMALI PİYANODA çalmak ve uyarlamak. Komalı Piyano ile Bunları İcra eden ve Söyleyen Dünyadaki Tek Piyanistim.

Saygı ve hürmetlerimle…

Güneş Yakartepe .   Piyanist, İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı

 15 TEMMUZ WEB SİTEM www.15temmuz.pro  (15 Temmuz Şiirlerim ve Bestelerimi Yayınladığım Web Sitesi)

15 Temmuz Bestelerim icra ettiğim KONSER ve VİDEOLAR Youtube Playlist (Yaklaşık 20 Adet  15 temmuz,Şehitlerimiz, Bayrak, Vatan, Millet, Devlet Temalı )

https://www.youtube.com/playlist?list=PLdo9efcmUNNfSKbygknbDr0ORTm7zBKS2

https://www.facebook.com/piyano.yakartepe , www.facebook.com/yakartepe ,    https://www.facebook.com/zerrin.yakartepe

Nota Kitabı İÇ KAPAK İçindekiler.15 Temmuz Bayrak Vatan Millet Devlet Şiir Besteleri NotaYeni Kitap Güneş Yakartepe Besteci
Nota Kitabı İÇ KAPAK İçindekiler.15 Temmuz Bayrak Vatan Millet Devlet Şiir Besteleri NotaYeni Kitap Güneş Yakartepe Besteci

Kişisel Web Sitelerim: www.GunesYakartepe.com   www.Yakartepe.net  www.Besteci.Kim ,

Osmanlı Web Sitelerim:  www.Abdulhamit.site     www.SultanAbdulaziz.com       www.Osmanli.site  ,

Müzik ve Piyano Web Sitelerim: www.Piyano.site     www.Piyano.tv  www.15temmuz.pro        www.Piyanocu.net     www.Muzikvideo.net   www.Yakartepe.com

CEVAP VER